Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana Małe Rudy

Małe Rudy, kujawsko-pomorskie

  • 450 000 zł
  • 6 378 m²
  • 70,56 zł/m²

Zdjęcie

Karol Szczeblews...

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Małe Rudy

Małe Rudy, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

450 000 zł

6 378 m²

70,56 zł/m²

Działka rolno-budowlana Małe Rudy

Zaktualizowane: 5 maja 2026

450 000 zł 6 378 m² 70,56 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 450 000 zł (70,56 zł/m²)
  • Forma własności: akt własności ziemi
  • Działka: budowlano-rolna, 6 378 m²
  •   kształt: kwadrat; szerokość: 72m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: SEDNO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SED-GS-1672

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Małych Rudach o powierzchni 6400 mkw wraz ze stawem i linią brzegową Noteci :)

Szukasz swego miejsca na budowę domu ? Szukasz ciszy i spokoju ? Lubisz wędkować ? Mam coś dla Ciebie!

Działka z wydanymi warunkami zabudowy z własnym stawem i linią brzegową Noteci.

Dojazd do działki drogą drogą gruntową.
Media - prąd oraz woda w ulicy.
Działka w kształcie kwadratu o szerokości frontu 72m. (...)

Agent

Karol Szczeblewski

531 521...

531 521 306

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karol Szczeblewski

531 521...

531 521 306

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karol Szczeblewski