Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Małe Rudy

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

590 000 zł118,37 m² 4 984,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, wykonanego w technologii tradycyjnej murowanej, według popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

800 000 zł80 m² 6 525,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Mam ogromna przyjemność przedstawić dom z ogromnym potencjałem. Parter domu jest wykończony, gotowy do wprowadzenia, wystarczą meble. Na dole znajduje się salon z dwoma dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

103 554 zł1 046 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Małe Rudy - działki w bliskości lasu i Noteci oferta tylko U nas W biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w Małych Rudach, gmina Szubin. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

369 000 zł6 069 m² 60,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z linią brzegową Noteci Na sprzedaż działki o pow. 6069 m2 200m Lini Brzegowej! Tylko 15 km od Bydgoszczy! Warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne. Istnieje możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka rolno-budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

370 000 zł6 069,10 m² 60,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 6060 m , położoną w miejscowości Małe Rudy , zaledwie 15 km od Bydgoszczy. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

450 000 zł6 378 m² 70,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Małych Rudach o powierzchni 6400 mkw wraz ze stawem i linią brzegową Noteci :) Szukasz swego miejsca na budowę domu ? Szukasz ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

133 000 zł1 331 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1331 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Małe Rudy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

365 000 zł6 069 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 6069 m2 położona w miejscowości Małe Rudy obok Rynarzewa. Nieruchomość gruntowa położona 4 km od miejscowości Rynarzewo, od Władysławowa dzieli ją 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Łabiszyńska

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

399 000 zł2 545 m² 156,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 działek budowlanych z rozpoczętą budową domu o łącznej powierzchni 2545mkw, znajdujących się w miejscowości Małe Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

350 000 zł6 069 m² 57,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z linią brzegową o powierzchni 6069 m2 położona w miejscowości Małe Rudy obok Rynarzewa. Nieruchomość gruntowa położona 4 km od miejscowości Rynarzewo, od Władysławowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

365 000 zł6 069 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę z linią brzegową Noteci o powierzchni ponad 6 tys m2 15 km od Bydgoszczy w malowniczej miejscowości Małe Rudy - wjazd na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 011 m² 148,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

3 działki z dala od zgiełku miasta tuż obok rzeki Noteć Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta tylko w tym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Łabiszyńska

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

131 769 zł1 331 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w pierwszej linii zabudowy od ulicy Łabiszyńskiej, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1331 m2 w miejscowości Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

345 000 zł6 069 m² 56,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-rekreacyjna - Małe Rudy Oferujemy atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 6069 m , przeznaczony do sprzedaży wyłącznie jako całość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

350 000 zł125,32 m² 2 792,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tylko u Nas na sprzedaż dom w miejscowości Małe Rudy stan surowy otwarty dachówka ceramiczna teren ogrodzony siatką powlekana w środku rozpoczęto stawianie ścianek działowych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

129 000 zł1 500 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Małe Rudy koło Rynarzewa, 15 km od Bydgoszczy. Działka o powierzchni 1500m2 Usytuowana malowniczo w ciągu podobnych działek, w pobliżu rzeki Noteć.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Łabiszyńska

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

85 932 zł868 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w pierwszej linii zabudowy od ulicy Łabiszyńskiej, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 868 m2 w miejscowości Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Łabiszyńska

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

85 437 zł863 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W nowej cenie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w drugiej linii zabudowy, z własną drogą, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 863 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

157 665 zł1 371 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Małe Rudy Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1370 mkw. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Prąd oraz woda w drodze. Piękna okolica w pobliżu las oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 028 m² 126,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Małe Rudy. Oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w miejscowości Małe Rudy, jedynie 15 km od granic Bydgoszczy oraz 13,5 km od Szubina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

161 330 zł1 241 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy piękną działkę budowlaną w miejscowości Małe Rudy - z wydanymi Warunkami Zabudowy! Niedaleko jeziora, w otoczeniu lasów i przyrody! I tylko 18km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia w pobliżu

Działka

Rynarzewo

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w miejscowości Rynarzewo. Rynarzewo jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

Działka budowlana

Rynarzewo

159 000 zł1 179 m² 134,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych idea nieruchomości Opiekun: adam Kranz |   Twój dom zaczyna się tutaj. Oferujemy wyjątkowe działki budowlane położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

Działka budowlana

Rynarzewo

102 000 zł750 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

145 000 zł1 018 m² 142,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m , położona wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Rynarzewo, gmina Szubin, powiat nakielski. Wymiary działki: 22x46 m. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

162 908 zł1 172 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1172 m , położona wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Rynarzewo, gmina Szubin, powiat nakielski. Wymiary działki: 23x52 m. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

349 900 zł123,29 m² 2 838,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

dom w Rynarzewie | 123m2 | blisko S5 | szybki dojazd do Bydgoszczy | dwa mieszkania | duży garaż Szukasz nieruchomości, która pomieści dwie rodziny, pozwoli na prowadzenie biznesu przy domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

85 000 zł867 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży działki o powierzchni 867m2 w miejscowości Kruszyn Krajeński. Las i Kanał Notecki oraz szybki dojazd do Bydgoszczy Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

Dom z garażem

Kruszyn Krajeński

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak 136 m z garażem Kruszyn Krajeński, gmina Białe Błota. 0% prowizji od kupującego Brak Podatku pcc 2% Przy zakupie mieszkania za pośrednictwem naszego biura darmowa konsultacja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

143 500 zł773 m² 185,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 765 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

99 900 zł610 m² 163,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży Mała działka w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 610 m2 położona w malowniczym terenie. Cicha spokojna okolica bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

Działka Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński

103 000 zł17 000 m² 6,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duza działka w Kruszynie Krajeńskim. Powierzchnia działki ok 17 000 m2 Znakomita inwestycja.Działka położona w przepięknym miejscu Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

175 000 zł1 034 m² 169,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 1034m2 Cicha spokojna okolica. Dogodny dojazd do Bydgoszczy Działka płaska , bez.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +3 km

360 000 zł3 003 m² 119,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 3.003 m2, położona w Zamościu gm. Szubin (ul. Poprzeczna), niedaleko nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Działka dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +4 km

884 900 zł3 539 m² 250,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, zalesiona enklawa spokoju, gdzie natura splata się z możliwościami zabudowy. 3569 m doskonałej przestrzeni dla osób szukających harmonii, prywatności i prestiżu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +4 km

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działki położone w pobliżu S5, przy górnym kanale Noteci. Opis nieruchomości: działka o pow 3334 m2 położona w pobliżu górnego kanału Noteci. Urokliwa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +4 km

1 390 000 zł305 m² 4 557,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Dobre Nieruchomości polecają przestronny dom dla rodziny Zamość k. Szubina, blisko Bydgoszczy Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z 2015 roku o powierzchni użytkowej 305 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +4 km

1 340 000 zł305 m² 4 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Przedstawiamy przestronny sześciopokojowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej 305 m , wybudowany na działce o powierzchni 1262 m . Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +4 km

760 000 zł183,91 m² 4 132,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Tylko w naszym biurze! Przedstawimy przestronny czteropokojowy dom piętrowy, o powierzchni całkowitej 184 m2, wybudowany na działce o powierzchni 550 m2. Działka Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +4 km

Działka budowlana

Skórzewo

1 360 000 zł17 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości przedstawiają propozycję dla dewelopera - 13 działek z warunkami zabudowy w cenie 80 zł/m2. Różne powierzchnia od 968m2 aż do 2109m2 stwarzają doskonałe warunki na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Małe Rudy +4 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij